למה לא כדאי לקנות ריפודים לרכב באיביי או בעלי אקספרס?

מזל טוב! יום ההולדת של רעות הגיע, ומשה, בעלה, מחליט להפתיע אותה ולהחליף את הריפודים הישנים ברכב של אשתו. 

ריפודים לרכב בזול

משה רוצה לחסוך בעלויות ולכן מחליט לקנות ריפודים שמותאמים לרכב המאזדה של אשתו דרך עלי אקספרס. הוא יוצר קשר עם נציג השירות ומבקש ריפוד שתואם לרכב. הנציג מציע למשה ריפודים מבד איכותי שמותאמים בדיוק למושבי הרכב, ממש כמו חליפה לחתן!

משה מתלהב מהמחיר ומהתמונות ומחליט להזמין את הריפוד המיוחד. 

עוברים 3 שבועות ומשה מקבל הודעה שהגיע חבילה בדואר. הוא ניגש בשמחה לאסוף את החבילה ובהתרגשות פותח אותה ומיד מתחיל במלאכת ההתקנה. 

כבר מהרגע הראשון הוא מבחין שזה לא כמו הבד שראה בתמונה ולא באיכות שתיארו לו אותו, הוא מתאכזב קצת מהגילוי אבל מחליט להמשיך בהתקנה. במושבים הקדמיים המלאכה פשוטה יחסית ומשה מרוצה מהתוצאה. הוא עובר למושב האחורי ומגלה שהריפוד החדש פשוט לא מתלבש על המושב האחורי. הוא תקוע כעת עם חצי ריפוד בצבע אחד וחצי בצבע אחר.

הוא שולח הודעות לנציג השירות בסין אך לא מקבל מענה. בצעד נואש הוא מתקשר לחנות ריפודים בארץ ומבקש עזרה ממתקין מקצועי, אבל לצערו, אין אפשרות להציל את הריפוד שנקנה, הריפוד לא מתאים, ומשה מתוסכל ומותש נאלץ להשקיע עבודה בפירוק הריפודים שקנה, והתחיל מחדש בקניית ריפוד, הפעם רק בארץ.

משה הוא רק דוגמה ללקוח אחד מיני רבים שמגיעים אלינו מתוסכלים לאחר קניה כושלת בחו"ל ובבקשה נואשת לעזרה. 

רגע לפני שנכנסים להשקעה כזאת, בכל הנוגע לריפודים לרכב, מומלץ להחליט מראש לקנות ריפודים לרכב רק בארץ, ורק לאחר שקיבלת ייעוץ מקצועי בהתאם לסוג הרכב שלך ולצרכים שלך. 

חברות בארץ, שנמצאות שנים רבות בענף, מכירות כבר את השוק הישראלי ומכירות את הצרכים של הלקוח הממוצע. אנשי המקצוע במחלקת שירות הלקוחות ידעו לשאול את השאלות הנכונות כדי להגיע להתאמה מדויקת של סוג הריפוד לצרכים שלך. 

כך למשל, ריפוד בד יוקרתי יתאים בהחלט לרכב של זוג מבוגרים אך אינו מומלץ למשפחה עם ילדים קטנים; ריפוד עור לעומתו, יתאים במדויק לרכב משפחתי עם ילדים אך לא יהיה חזק מספיק לרכב עבודה שדורש אחזקת ציוד כבד במושב האחורי.

מומלץ מאד שהרכישה תתבצע מחנות שעובדת עם רפד מקצועי

ריפודים לרכב מגיעים לרוב בערכה מסודרת, שממבט ראשון נראית פשוטה להלבשה, ממש כמו מעיל או כפפות. אולם, בפועל מדובר במלאכה שלרוב דורשת ידע, כלים ובעיקר התאמה אישית לכל רכב. כך למשל, רכב שבמושבים האחוריים בו יש חלוקה של המושב או רכב עם משענת יד נפתחת, ידרוש ריפוד מותאם אישית. כל ריפוד אוניברסלי שננסה להלביש על רכב זה פשוט לא יצליח.

לסיכום, החלטתם לרפד את הרכב?

חסכו זמן וכסף ובחרו מראש לחפש את הריפוד שלכם רק בחברות שנותנות שירות ואחריות בארץ, ורצוי שיכללו גם שירות מקצועי של רפד.

מעוניינים בפרטים נוספים או בשיחת ייעוץ חינם?

התקשרו לבוסטר מוטור 03-3722711

אנחנו עובדים רק עם רפי רכב מומלצים שישמחו לרפד את המכונית שלכם במחיר ללא תחרות.